Browar regionalny

Browar Regionalny Pilsweizer położony jest we wschodniej części miejscowości, bezpośrednio przy drodze nr 28. Całość obiektu stanowią cztery działki o łącznej powierzchni 27.700 m2 oraz zabudowania o powierzchni 6867,1 m2. Nieruchomość rozdziela malowniczy potok Strzylawka, na którym w latach powojennych wybudowano most.

Obiekty

Kompleks budynków Browaru Regionalnego Pilsweizer zrealizowany na przełomie XIX i XX stanowi zwarty zespół, który stanowią: kompleks administracyjno-socjalny z barem piwnym, warsztatem elektrycznym i mechanicznym, garażem, laboratorium oraz rozdzielnią. Kompleks: warzelnia, słodownia z magazynem piwa, opakowań i sprzętu oraz kotłownia. Kompleks leżakowni z fermentownią, rozlewnią, częścią magazynową i ekspedycją piwa. Budynek portierni. Budynek stacji transformatorowej. Budynek maszynowni chłodniczej.

Działalność

Browar Regionalny Pilsweizer nieprzerwanie zajmuje się produkcją piwa. Mocnym atutem oferty handlowej Pilsweizera jest – oprócz ceny – wyjątkowy i niepowtarzalny smak piwa, dzięki stosowanej tradycyjnie technologii oraz specjalnie wyselekcjonowanych składników. Technologia produkcji piwa oparta jest na tradycyjnych rozwiązaniach i recepturach, przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych surowców takich jak: szyszki chmielowe, jęczmień oraz krystalicznie czysta górska woda z własnych źródeł głębinowych. Całkowite wyeliminowanie środków syntetycznych do produkcji piwa Pilsvar sprawia, że jest ono produktem w pełni naturalnym i zdrowym. Pilsvar jest piwem typu Lager. Jego jasno-bursztynowa barwa, szlachetny zapach, charakterystyczna goryczka oraz kusząca śnieżnobiała piana sprawiają, że jest ono wysoko cenione przez prawdziwych smakoszy piwa. Pilsvar Premium – było w ostatnich latach wielokrotnie nagradzane i wyróżniane, przede wszystkim ze względu na jego wyjątkowe, niepowtarzalne walory smakowe. Nasze piwa smakowe cieszą się dużym powodzeniem.

Menu