Piwa idealne dla kobiet

Piwo to trunek uwielbiany oczywiście nie tylko przez mężczyzn. Doceniają go przecież także kobiety, które zgonie z naszym doświadczeniem, mają swoje preferencje w jego doborze. Jakie więc rodzaje piwa mają szansę skraść kobiece serca? Sprawdźmy!

Bez stereotypów

Oczywiście podział piwa na damskie i męskie może być dla obu płci krzywdzący. W każdej grupie znajdą się przecież smakosze różnych rodzajów tego trunku, co zazwyczaj nie zależy od płci, a po prostu od indywidualnych preferencji. Może jednak okazać się, że panie, które do tej pory nie przepadały za piwem, zachwycą się jego smakiem, dzięki kilku szczególnym propozycjom, które mamy także w naszej ofercie.

Smakowa rozkosz

Pierwszą propozycją będą oczywiście piwa smakowe. To prawdziwie aromatyczne i bogate kompozycje, które wiele pań uwielbia, właśnie za słodkie i owocowe nuty. Piwa smakowe stanowią również doskonałe orzeźwienie, czego świetnym przykładem może być nasz Pilsvar Aloes&Curacao, który stanowi iście wakacyjną mieszankę, idealną na letnie popołudnia. Jest także bardzo oryginalną propozycją, rzadko spotykają na rynku i dlatego warto go spróbować.

Kolejnym piwem smakowym z oferty browaru jest Pilsvar Ciemny z Calamansi. Do jego wyrobu skomponowano wyciąg z tajlandzkiej pomarańczy, która daje mu cierpki posmak. Ta bardzo udana propozycja browaru świetnie pasuje do jedzenia i ochłody w letnie dni.

Klasycznie i pysznie

Kolejne piwa idealne dla kobiet to piwa pszeniczne z górnej fermentacji. Pieniste, gładkie, a przy tym bardzo orzeźwiające, to również znakomita propozycja dla pań, które doceniają je m.in. za rześkość i wyczuwalne cytrusowe nuty. Świetnie komponują się także z różnego rodzaju dodatkami, w tym m.in. z syropami owocowymi, a nawet niektórymi owocami. Dzięki temu można dopasować je do swoich preferencji smakowych i delektować się ich wyjątkowym aromatem. 

Nuta goryczki

Wiele kobiet uwielbia również piwa z delikatną nutą goryczki. Przykładem tej rodziny jest nasz Pilsvar American Pale Lager, który uwielbiany jest za wyjątkowy aromat, a także orzeźwienie, które gwarantuje. Ma także wyjątkowy złocisty kolor oraz dość łagodny smak, z krótkim finiszem. Innym lagerem godnym uwagi jest Pilsvar Premium. To lekki lager dolnej fermentacji o zawartości alkoholu 4,7% i 10 stopniach BLG.

Czy istnieje idealne piwo dla kobiet? Tego nie wiemy, istnieją jednak smaki, które Was zachwycą i to niezależnie od płci. Sprawdźcie naszą ofertę i przekonajcie się.

Menu